РУС  /  УКР  /  ENG
+38 050 162 79 93
ПРО КОМПАНIЮ

У CUSTOMCASE ми любимо планшети та смартфони, тому поставили собі за мету надати вам швидкий, зручний і простий спосіб створення вашого власного оригінального і стильного дизайну! Ніщо не радує нас більше, ніж ваше задоволення від персонального, індивідуального та в той же час інноваційного, технічно досконалого продукту. Ми надаємо найбільший вибір шаблонів, кольорів, тем та можливостей персоналізації!

Ми використовуємо найкраще японське обладнання промислового рівня (з приголомшливою 8-ми кольоровою CMYK системою сублімаційних чорнил) для найкращої якості зображень. Зовнішній вигляд готового виробу завжди буде таким саме або навіть краще, ніж на екрані! Усі зображення в нашій галереї створені з роздільною здатністю не менше 300 dpi, щоб гарантовано перевершити ваші очікування. Якщо ви будете створювати свій власний дизайн, рекомендуємо також використовувати зображення не менше 300 dpi для найкращих результатів.

Натуральні кольори і необмежене число відтінків. Від сімейних фото до мальованих мультперсонажів, від трендових орнаментів до репродукцій живопису. Відпустіть свою креативність і висловіть себе! Ваш пристрій ніколи більше не буде «таким як у всіх»!

Вироблені з використанням ексклюзивної технології «ISD Color Integration Technology™» кейси супроводжуються безумовною 30-денною гарантією. У процесі термосублімаційного перенесення зображення ми використовуємо обладнання, розроблене компанією IDT Systems (Великобританія), яка постачає кращі в світі рішення для об'ємного декорування. Технологічний процес покриває повний цикл виробництва – матеріали, дизайн пластикових заготовок, чорнило і особливу технологію перенесення зображень на об'ємну поверхню.

Ми не «друкуємо чохли». Ми виробляємо аксесуари з персональним дизайном для вашого пристрою, використовуючи технології об'ємного перенесення зображення. Всі сторони, краї і кути пристрою будуть декоровані.

У процесі користування, безумовно, будь-яку річ можна пошкодити (подряпати, обдерти, потерти), і поверхня чохла може набути ознак такого зносу, але ви ніколи не зітрете саме зображення. Воно стало частиною поверхні чохла на молекулярному рівні; це не шар фарби, який можна зняти. Усі чохли для iPhone 3GS, 4/4S, iPhone 5/5S, Samsung Galaxy S3, Galaxy S4, Galaxy Note I, Samsung Galaxy Note II, iPad або iPad Mini виготовлені з високоякісного міцного полікарбонатного пластику. Якість дизайну, матеріалів і покриття – найвища. Усі компоненти виготовлені з дотриманням стандарту ISO 9000, і всі чохли відповідають стандартам Consumer Electronics Specification, а також вимогам рівня ROHs і REACH. Це означає, що наша продукція повністю відповідає вимогам і специфікаціям таких компаній, як Apple і Samsung для їх власних лінійок аксесуарів і може вільно продаватися у фірмових магазинах цих брендів!

Який би дизайн ви не обрали, і яка б кількість кейсів вам не була потрібна – CUSTOMCASE подбає про те, щоб ви насолоджувалися вашою покупкою, а ваш пристрій був і стильним, і захищеним.

Кожне замовлення проходить подвійний контроль якості, щоб гарантувати відсутність дефектів на виході з виробництва. Кожне замовлення запаковане в стандартний конверт-бандероль для міжнародних відправок, тому воно не буде пошкоджене або зламане при доставці.

Ми доставимо ваше замовлення в будь-яку точку України. Якщо ви купуєте чохол у подарунок, ми доставимо чохол безпосередньо адресату разом з персональним вітанням від вашого імені (ця послуга повністю безкоштовна). Сама доставка також є безкоштовною. Виконує доставку компанія «Нова Пошта» – безумовний національний лідер у сфері експрес доставок.

Малоймовірно, але якщо ви виявите які-небудь проблеми з якістю отриманого виробу, негайно проінформуйте нас для безумовної заміни.

ТОВ «Кастом Кейс» – це офіційно зареєстроване підприємство з офісом і виробництвом в Києві, Україна. Ми виступаємо в ролі ексклюзивного партнера корпорації IDT Systems Ltd (Великобританія), тому вам немає необхідності шукати інші варіанти. Найкраща якість і персональний дизайн знаходяться саме тут!

Наші контакти

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання за адресою support@customcase.com.ua.

Запитання з післяпродажного обслуговування ставте за адресою warranty@customcase.com.ua.

У разі виникнення питань щодо авторських прав або інтелектуальної власності, будь ласка, ознайомтеся з розділом «Правила роботи» і звертайтеся за адресою copyright@customcase.com.ua.

Пропозиції щодо покращення роботи сайту або щодо комерційної співпраці надсилайте на boss@customcase.com.ua.


 
СКОРИСТАТИСЬ ЕКАУНТОМ

АБО УВІЙТИ ЧЕРЕЗ E-MAIL