РУС  /  УКР  /  ENG
+38 050 162 79 93
MasterCard SecureCode

MasterCard® SecureCode™ – нова послуга MasterCard, що надає додаткову безпеку, коли ви здійснюєте покупки в мережі Інтернет. Для того щоб нею скористатися, вам не потрібно купувати нову карту; ви можете використовувати вже існуючу. Ви вибираєте ваш персональний SecureCode, який буде одним для всіх інтернет-магазинів. Даний пароль дає вам додатковий захист від неправомірного використання вашої картки під час покупок у мережі.

Кожен раз, коли ви здійснюєте покупки за допомогою вашої картки в інтернет-магазинах, що беруть участь у програмі MasterCard SecureCode, автоматично з'являється вікно із запитом вашого персонального пароля. Вам потрібно тільки ввести його. Ця процедура дуже схожа на введення PIN-коду картки, коли ви хочете скористатися нею через банкомат. Через кілька секунд банк-емітент підтвердить вашу особистість, дозволяючи вашій покупці здійснитися в безпечному режимі.

Щоб активувати послугу MasterCard SecureCode для вашої картки MasterCard або для того щоб отримати більш детальну інформацію, зв'яжіться з вашим банком.

Більше інформації про MasterCard SecureCode на сайті: www.mastercardsecurecode.com


 
СКОРИСТАТИСЬ ЕКАУНТОМ

АБО УВІЙТИ ЧЕРЕЗ E-MAIL