РУС  /  УКР  /  ENG
+38 050 162 79 93
СПОСОБИ ОПЛАТИ

При оформленні замовлення ви можете сплатити карткою або обрати опцію «Оплата при отриманні».

Ми не беремо ніяких додаткових комісій незалежно від вашого вибору способу оплати.

При сплаті карткою CUSTOMCASE не отримає ніякої інформації щодо вашої картки (номер, термін дії, назва банку тощо). Ми не зберігаємо та не обробляємо ніякі дані щодо вашої картки.

Усі операції проводяться з використанням сучасних стандартів безпеки.

Безпека платежів по картках Visa та MasterCard на нашому сайті

Наш сайт підключено до системи безпечних електронних платежів Приват Банку, яка дозволяє сплачувати наші товари та послуги будь-якою карткою Visa чи MasterCard, що випущені вітчизняними або іноземними банками. Система безпечних електронних платежів реалізована на найсучаснішому стандарті безпеки - 3D Secure, який забезпечить максимальний захист ваших платежів.

Технологія 3D Secure є частиною глобальних програм Visa "Verified by Visa" і MasterCard «MasterCard SecureCode», метою яких є надання та забезпечення безпечних та надійних методів оплати товарів та послуг в Інтернеті.

Більше 15 мільйонів власників карт Visa по всьому світу є користувачами послуги Verified by Visa при здійсненні покупок в Інтернеті. Сьогодні стандарт 3-D Secure підтримується понад 100 тисяч Інтернет магазинів і більше 20 тисяч банків по всьому світу.

Турбуючись про надання нашим клієнтам найбільш прогресивних елементів безпеки, ми також запровадили цей стандарт на нашому сайті. Платежі Visa и MasterCard тепер максимально безпечні!

Дізнатись більше Дізнатись більше

 
СКОРИСТАТИСЬ ЕКАУНТОМ

АБО УВІЙТИ ЧЕРЕЗ E-MAIL