РУС  /  УКР  /  ENG
+38 050 162 79 93
Verified by Visa – додаткова безпека в режимі online для вашої картки

Verified by Visa – нова послуга, яка дозволяє вам здійснювати покупки в режимі реального часу, забезпечуючи додаткову безпеку ваших операцій.

Використовуючи просту процедуру перевірки, Verified by Visa підтвердить вашу особу під час здійснення вами покупки в задіяних у цю програму інтернет-магазинах. Це дуже зручно, і ви зможете використовувати для цього вашу карту Visa.

Додатково до всіх інших переваг Verified by Visa дуже проста у використанні. Ви реєструєте карту тільки один раз і отримуєте свій пароль. Потім при здійсненні покупок у задіяних у цю програму інтернет-магазинах автоматично з'являється діалогове вікно Verified by Visa. Вам необхідно лише ввести свій пароль і підтвердити свою операцію (клікнути «підтвердити»). Ваша особистість буде підтверджена, і покупка буде здійснена в режимі безпеки.

А також конфіденційна інформація про номер вашої картки, CVV2/CVC2-код передається вами на сайт серверу/системи безпечних електронних платежів Приват Банку в зашифрованому вигляді. Для передачі даних використовується протокол SSL, тому безпека операцій повністю гарантована.

Для того щоб перевірити чи безпечне з'єднання, зверніть увагу на адресу сторінки. Вона починається з «https://» (незахищені сторінки починаються з «http://»).

Щоб активувати дану послугу Verified by Visa для вашої картки Visa або для того щоб отримати більш детальну інформацію, зв'яжіться з вашим банком.

Докладніше про Verified by Visa на сайті http://www.visacemea.com/uv/online_security.jsp


 
СКОРИСТАТИСЬ ЕКАУНТОМ

АБО УВІЙТИ ЧЕРЕЗ E-MAIL